Sveiki atvykę į Registruok.lt vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su registravimo sistemos funkcionalumais.

Norėdami deaktyvuoti savo paskyrą, tai galite atlikti paskyros nustatymų meniu punkte „Asmeninė informacija“.

Būdami šiame meniu punkte, suaktyvinkite blokelį ir spauskite mygtuką „Deaktyvuoti paskyrą“.

Po to, Jūsų registracijos el. pašto adresu išsiųsime laišką su nuoroda, kurią patvirtinę, deaktyvuosite savo paskyrą.

Deaktyvavus paskyrą, prie jos prisijungti nebegalėsite, reikės registruotis iš naujo. Tiesa, Jūsų prašymai nebus pašalinti ir kitą kartą prisiregistravus prie sistemos, jie bus pateikiami Jūsų paskyroje.

Kiekvienas vartotojas turi savo numatytąją savivaldybę - savivaldybę, į kurią Jie bus prijungiami automatiškai, jei tituliniame puslapyje nepasirinks kitaip.

Numatytąją savivaldybę galima pasikeisti paskyros nustatymų meniu punkte „Asmeninė informacija“. Numatytoji savivaldybė taip pat bus keičiama automatiškai, jei sistemoje prisijungsite prie kitos savivaldybės aplinkos.

Numatytosios savivaldybės pasirinkimas sistemoje niekaip nepaveiks Jūsų ar pateiktų prašymų duomenų.

Tiesa, prieš pildydami prašymą, visada įsitikinkite, jog esate tos savivaldybės, kurioje norite registruoti vaiką, aplinkoje. Šį parametrą nurodo laukelis viršutinėje portalo juostoje.

Norėdami pasikeisti savo registracijos elektroninį pašto adresą, prisijungę eikite į paskyros nustatymų meniu punktą „El. pašto adreso keitimas“: Šiame meniu punkte, nurodykite pageidaujamą naują el. pašto adresą bei užtvirtinkite saugumą savo paskyros slaptažodžiu. Į Jūsų naująją el. pašto dėžutę išsiųsime laišką su nuoroda, kurią patvirtinus, bus pakeistas Jūsų registracijos el. pašto adresas.
Pamiršote savo paskyros slaptažodį? Nebėda. Pirmiausia prisijungimo lange spustelėkite „Pamiršau slaptažodį“. Toliau, atsidariusiame lange nurodykite savo registracijos el. pašto adresą ir juo mes išsiųsime slaptažodžio atkūrimo nuorodą, kurią paspaudę, galėsite susikurti naują paskyros slaptažodį. Sugalvokite slaptažodį, kuris atitiktų keliamus saugumo reikalavimus, bet tuo pačiu ir būtų Jums gerai įsimenamas.

Jeigu savo el. pašto adresu ar telefono numeriu gaunate iš registruok.lt sistemos pranešimus, kurių nepageidaujate gauti, galite pasikeisti savo pranešimų nustatymus.

Tai galite atlikti savo paskyros nustatymuose, meniu punkte „Pranešimų nustatymai“. Tiesiog susiaktyvinkite nustatymų blokelį, atžymėkite pranešimus, kurių nenorite gauti bei spauskite mygtuką „Išsaugoti“.