Sveiki atvykę į Registruok.lt vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su registravimo sistemos funkcionalumais.

Registruok.lt – centralizuoto vaikų bei mokinių registravimo ir priėmimo į savivaldybių švietimo įstaigas sistema. Ši debesijos paslaugų pagrindu veikianti sistema apjungia ir kitų Nacionalinio švietimo centro kuriamų IT produktų, tokių kaip Manodienynas.lt, Cempion.lt, Integrra.lt funkcijas bei paslaugas.

Jau daugelį metų sėkmingai veikiantis portalas yra šviežiai atnaujintas, taigi, be anksčiau jau veikusių pagrindinių, prašymo registravimo bei administravimo, funkcionalumų, dabar Registruok.lt pristato atnaujintą įvaizdį bei aibę naujų galimybių.

Visi ugdymo tipai vienoje vietoje

Ikimokyklinis, priešmokyklinis, bendrasis, neformalus ugdymas – viskas vienoje vietoje, viename produktų tinkle. Registruok!

Greičiausias registravimo procesas

Optimizuoti dizaino sprendimai bei išmani integraciją su gyventojų registru leidžia tėvams bent dukart greičiau užregistruoti prašymą.

Nenutrūkstantis ryšys

Prisiregistravę vartotojai bus informuojami el. paštu ar tel. numeriu apie įvairius įvykius. Taip pat, prašymą pateikę tėvai, kas savaitę sulauks informacinių ataskaitų apie jų vaiko vietos, laukiančiųjų eilėje, pasikeitimą.

Sąžiningas priėmimo procesas

Sistemoje veikia automatinis vaikų ar mokinių priskyrimo įstaigoms iš eilių funkcionalumas, kuris nepalieka vietos žmogiškajai klaidai ir priskyrimo įstaigoms procesą, pagal savivaldybės numatytą tvarką, atlieka vienu mygtuko paspaudimu.

Administraciniai įrankiai savivaldybėms

Paprastesnis įstaigų ir priėmimo administravimas savivaldybėms, papildomi įrankiai valdyti informacijos atvaizdavimą puslapyje.

Galimybė pasirašyti sutartis el. būdu

Registruok.lt įdiegta integracija su dokumentų valdymo sistema, leidžia greitai ir patogiai internetu pasirašyti įstaigos lankymo ar kitas sutartis.

Analitikos bei ataskaitų įrankis

Sistemoje įdiegtas ir pastoviai tobulinamas analitikos įrankis, kuris suteikia galimybę savivaldybėms patogiau valdyti duomenis bei kuria terpę įvairioms, savivaldybei aktualioms įstaigoms.

Sistema yra skirta mūsų sistemos aptarnaujamų savivaldybių gyventojams, norintiems registruoti vaikus ar save į ikimokyklinio bei bendrojo ugdymo įstaigas. Sistema taip pat naudojasi už registracijos ir priėmimo organizavimą atsakingi savivaldybių atstovai.
Ikimokyklinio ugdymo sektorius šiuo metu sistemos yra aptarnaujamas šiose savivaldybėse:
  • Lazdijų rajono savivaldybė
Bendrojo ugdymo sektorius šiuo metu sistemos yra aptarnaujamas šiose savivaldybėse:
  • Plungės rajono savivaldybė

Jei pradėjote naudotis šia sistema, tai Jūsų rajono savivaldybė (žr. aukščiau aptarnaujamų savivaldybių sąrašą) trubūt uždarė savo senąją sistemą ir ją pakeite šia atnaujinta nauja sistema. Nauja sistema yra sklandžiau veikianti, patogesnė ir turinti platų spektrą naujų funkcionalumų.

Jei buvote pateikę prašymus senojoje sistemoje, šie prašymai buvo perkelti ir į naująją sistemą. Kai tas pats asmuo, kuris prašymą buvo užregistravęs senojoje sistemoje, prisiregistruos prie naujos sistemos, meniu punkte Pateikti prašymai jau iš karto matys iš anksčiau pateiktą prašymą ir per čia jį galės valdyti. Taip pat, vykdydami prašymų perkėlimą, atsižvelgėme ir į senąsias prašymų pateikimo datas, tad šios perkėlus prašymą į naują sistemą, išliks tokios, kokios buvo ir prieš tai.

Tėveliams kilus bendriems klausimams dėl priėmimo, eilių, dokumentų, kompensacijų ir kitiems susijusiems klausimams, prašome kreiptis į Jus aptarnaujančios savivaldybės švietimo skyrių.

Siekiant gauti pagalbos ar konsultacijų dėl sistemos veikimo ir įvairių vidinių procesų, prašome kreiptis į sistemos pagalbos tarnybą el. pašto adresu [email protected]