Sveiki atvykę į Manodienynas.lt vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Manodienynas.lt sistemos funkcionalumais.

Gauti pranešimai skiltyje matomi gauti pranešimai dienyno sistemoje. Yra galimybė pasinaudoti pranešimų paieška, įvedus teksto fragmentą iš laiško temos ar pagal siuntėją.

Kuriant naują pranešimą, galima pasinaudoti gavėjo paieška, suvedant vardą/pavardę arba pasirinkti gavėjų grupę.  Pasirinkus gavėjų grupę, bus rodomi visi vartotojai, esantys toje grupėje. Reikia pažymėti gavėjus, kuriems norėsite išsiųsti pranešimą. Galima pažymėti tik tam tikrus vartotojus arba žymėti visus. Pridėtų gavėjų sąraše galėsite ištrinti adresatus. Prie pranešimo galite prisegti failus. Norint siųsti keletą failų, juos reikės prisegti atskirai.

Šioje skiltyje galite matyti visus savo išsiųstus pranešimus. Taip pat galite pažiūrėti ar Jūsų išsiųstą pranešimą gavėjas perskaitė ir kiek gavėjų perskaitė, jeigu buvo siųsta ne vienam.

Svarbius gautus ar išsiųstus pranešimus galite pažymėti žvaigždute ir tuomet juos lengvai galėsite rasti svarbių pranešimų skiltyje.

Ištrintus pranešimus galite rasti skiltyje „Ištrinti pranešimai”. Norėdami juos atstatyti prie gautų arba išsiųstų pranešimų, pažymėkite ir spauskite „Atstatyti pažymėtus”.

Galite susikurti/redaguoti savo kontaktų grupes, kurias galite pasirinkti siunčiant masinius pranešimus.

Spaudžiate „Nauja grupė“, gavėjus galite pasirinkti ieškant pagal vardą/pavardę arba iš jau esamų grupių.

Nepamirškite įrašyti naujai kuriamos grupės pavadinimą.

Išskleidę vartotojų sąrašą iš esamų grupių, pasirinkite konkrečią grupę ir pažymėkite reikiamus narius. Jeigu norite apjungti kelių grupių narius, tuomet tiesiog pasirinkite kitą grupę iš sąrašo ir vėl sužymėkite reikiamus kontaktus.

Atrinkus reikiamus kontaktus, spauskite „Išsaugoti“.