Sveiki atvykę į Manodienynas.lt vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Manodienynas.lt sistemos funkcionalumais.

Visi sistemos „Mano dienynas“ vartotojai prisijungti gali su savo asmeniniais prisijungimo duomenimis adresu www.manodienynas.lt.

Praneškite klasės vadovui ar sistemos administratoriui savo el.pašto adresą ir laukite pakvietimo.  Nurodytu el. paštu gausite nuorodą, kurią paspaudęs turėsite suvesti savo sugalvotą slaptažodį.

Jei jau turite paskyrą su tuo pačiu el. pašto adresu e. dienyno sistemoje, Jūsų paskyros susijungs automatiškai. Slaptažodį vėliau galėsite pakeisti meniu punkte „Nustatymai“

Jeigu nepavyksta prisijungti prie „Mano dienynas“ sistemos, pirmiausia patikrinkite, ar visus prisijungimo duomenis suvedėte teisingai. Pasitikrinkite, ar įvedant duomenis neįvyko šios galimos įvedimo klaidos:

  • Sukeistos vietomis raidės, simboliai;
  • Teksto priekyje ar pabaigoje paliktas tarpas (angl. „Space“). Taip neretai nutinka, jeigu prisijungimo duomenis kopijuojate iš kito šaltinio;
  • Įjungta didžiųjų raidžių įvedimo funkcija (angl. „Caps Lock“);
  • Įjungta kita kalba (pvz., vietoje anglų kalbos įjungta lietuvių kalba klaviatūroje pakeičia skaičių įvedimo funkciją).

Jei duomenys suvesti teisingai, tačiau prisijungti vis tiek nepavyksta, pasinaudokite funkcija „Priminti slaptažodį“, esančią po mygtuku „Prisijungti“. Atsidariusiame puslapyje suveskite savo elektroninio pašto adresą, kuriuo esate registruotas dienyno sistemoje.

Šiuo adresu bus išsiųstas laiškas su slaptažodžio keitimo nuoroda. Ją paspaudus, atsidarys naršyklės langas, kuriame galėsite įvesti naują slaptažodį. Sistemai pranešus, kad naujas slaptažodis buvo išsaugotas, galėsite jungtis prie „Mano dienynas“ jau su naujuoju slaptažodžiu.

Kiekviena pašto dėžutė skirtingai supranta automatinį sistemos laišką su sistemos siunčiama patvirtinimo nuoroda. Kai kurios pašto dėžutės šiuos laiškus blokuoja, kitos pašto dėžutės (pvz. gmail.com) patalpina automatinius pranešimus į „Šlamšto“ (ang. „Spam“) arba „Reklamos“ katalogus.

Jeigu vis tiek nepavyksta prisijungti ir negaunate slaptažodžio priminimo laiško, tuomet kreipkitės į dienyno pagalbą rašydami [email protected]. Rašydami nurodykite savo vardą, pavardę, el.pašto adresą, su kuriuo esate registruotas dienyno sistemoje ir įstaigą, prie kurios norite prisijungti.

Jeigu e. dienynu „Mano dienynas“ naudojatės daugiau negu vienoje švietimo įstaigoje, galite sujungti Jums paskirtus profilius, kad prisijungus prie sistemos galėtumėte matyti jums priklausančias paskyras iš skirtingų įstaigų.

Jeigu naudojate skirtingus el. pašto adresus prisijungimui, kreipkitės į vienos iš įstaigų grupės auklėtojų ir pakeiskite į tokį patį pašto adresą.

Jeigu Jūsų įstaiga nesinaudoja Manodienynas.lt paslaugomis ir norėtumėte susipažinti, kreipkitės į mus el. paštu [email protected] ir mes mielai suteiksime prisijungimus prie demonstracinės sistemos versijos priklausomai nuo Jūsų pareigų ir mokymo įstaigos tipo.