Sveiki atvykę į Manodienynas.lt vartotojo vadovą. Šio vadovo tikslas yra detaliai supažindinti vartotojus su Manodienynas.lt sistemos funkcionalumais.

Apklausų modulį rasite pagrindinėje dienyno meniu juostoje, skiltyje „Apklausos”. Šioje skiltyje matomos Jums skirtos apklausos, taip pat galite sukurti ir savo apklausą.

Skiltyje „Naujos apklausos“ matysite tiek Jums skirtas apklausas, tiek ir savo sukurtas.

Užpildytos, arba jau negaliojančios apklausos rodomos skiltyje „Užpildytos apklausos“.

Norėdami sukurti naują apklausą, spauskite mygtuką „Sukurti naują apklausą“. Savo sukurtas apklausas galima pildyti, žiūrėti rezultatus, redaguoti, trinti.

Kuriant apklausą privaloma nurodyti apklausos pavadinimą, apklausos galiojimo pradžios ir pabaigos datas, pasirinkti kam bus skirta apklausa ir sukurti bent vieną klausimą, papildomai galite nurodyti apklausos aprašymą.

Jeigu norite, jog apklausos rezultatus galėtų matyti visi apklausoje dalyvaujantys respondentai, pažymėkite varnelę ties punktu „Rodyti rezultatus visiems“. Norėdami, kad apklausa jau būtų publikuojama, pažymėkite varnelę ties punktu „Matoma“.

Kam bus skirta apklausa galima rinktis pagal roles, grupes arba atskiriems asmenims. Sukūrę apklausą spauskite mygtuką „Išsaugoti“.

Galima sukurti 5-ių tipų klausimus:

  • Vieno varianto pasirinkimas
  • Kelių variantų pasirinkimas
  • Atviras atsakymas į klausimą
  • Vertinimas balų skalėje
  • Atsakymų prioretizavimas

Norėdami pridėti naują klausimą, spauskite mygtuką „Pridėti klausimą“. Tuomet iš sąrašo pasirinkite klausimo tipą, įrašykite klausimą ir paspaudę „Pridėti atsakymo variantus” įrašykite bent du galimus atsakymo variantus. Papildomai galite įrašyti ir klausimo, bei atsakymo variantus aprašymus/trumpus paaiškinimus.

Redaguoti jau paskelbtos ir publikuojamos apklausos klausimų/atsakymų negalima! Galima keisti/koreguoti tik pavadinimą, aprašymą, galiojimo terminą ir apklausos respondentus.

  • Sistemų administratoriaus arba administracijos rolę turintis vartotojas, gali kurti apklausas visiems mokyklos vartotojams.
  • Mokytojo rolę turintis vartotojas gali kurti apklausas tik tiems vaikams ir jų tėveliams, kuriuos jie moko.
  • Grupės auklėtojo rolę turintis vartotojas gali kurti apklausas tik savo grupės vaikams ir jų tėveliams.
  • Tėvo arba mokinio rolę turintys vartotojai apklausų kurti negali, tik pildyti jiems skirtas.

Apklausos rezultatus galima matyti  grafiškai. Norint peržiūrėti išsamesnius rezultatus, spaudžiate mygtuką „Peržiūrėti išsamesnę informaciją“.

Norėdami suformuoti rezultatus excel formatu, spauskite mygtuką „Atsisiųsti“.